Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 1747 komentarzy

W dworku u "hrabiego"

Hrabia Ups-Gafa - Największym złem, na które cierpi świat, to nie siła złych, lecz słabość dobrych - Charles Louis Montesquieu

Siostry Radwańskie pokazały "salonowi", gdzie go mają...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najlepsze polskie tenisistki uczestniczyły wraz z TATĄ w smoleńskim Marszu Pamięci w Krakowie.

 

 

                                  Galeria zdjęć.

 

Ach ta niezastąpiona wyborcza ...

Teraz wzięła pod swój "pręgierz", nasze najlepsze tenisistki siostry Radwańskie i nazywa je "prowincjonalnymi" za celebrytą -tenisistą byłym, Fibakiem Wojciechem znawcą malarstwa i innych sztuk wyzwolonych :) no cóż krytyka na zamówienie...? a dlaczego nie! Za co ta obscena i sromota dla krakowianek? Otóż wypowiedziały się wraz z ojcem na temat raportu MAK ... no i się postępowcom naraziły .... Zamiast z całym stadem beczeć w jednym chórze zachciało im się prawdy.

 

Więcej tutaj

 

 

Radwańscy: Jesteśmy dumni, że Prezydent będzie krakusem.

 
gwizdek24.se.pl/tenis/jestesmy-dumni-ze-prezydent-bedzie-krakusem_136612.html

 

 

        Agnieszka Radwańska nie wstydzi się Jezusa

 

 

 

Rozmowa "leminga" z panem Robertem Radwańskim ...

Jest to echo słynnego już oświadczenia Radwańskich w sprawie raportu

MAK.

www.polskatimes.pl/stronaglowna/367884,radwanski-o-raporcie-mak-reakcja-tuska-byla-dobra,id,t.html

 

 

                    Siostry na wesoło :)

 Wielki "SZACUN" dla Radwańskich!

 

przemyslawbabiarz.bloog.pl/id,328595124,title,Wielki-SZACUN-dla-Radwanskich,index.html

 

 

                           Szlachetna paczka

 

 

 

 

Ojciec sióstr Radwańskich: Warto być państwowcem      

 
“Patriotyzm to jest słowo niemodne, ale bycie patriotą nie przeszkadza w biznesie czy sporcie wyczynowym. To wręcz pomaga w osiąganiu wyników sportowych, bo dostarcza większej motywacji. Rodzina Radwańskich nie wstydzi się godła czy biało-czerwonej flagi. My się tym afiszujemy” – mówi Piotr Radwański, były zawodnik, ojciec i trener czołowych polskich tenisistek Agnieszki i Urszuli Radwańskich, w rozmowie z Filipem Rdesińskim.

Opublikował Pan niedawno na swojej stronie internetowej oświadczenie nawołujące do obejrzenia filmu Mgła i rzetelnego wyjaśnienia okoliczności tragedii smoleńskiej. Skąd taka inicjatywa? 

Takie jednostki jak ja aktywują się wtedy, kiedy źle się dzieje. Katastrofa smoleńska jest wydarzeniem niespotykanym w historii. Żaden inny kraj czegoś podobnego nie przeżył. Dlatego uznałem, że należy przerwać milczenie, wyrazić swoje zdanie na ten temat i obronić tych, którzy się już bronić nie mogą. Rodzice uczyli mnie, żeby nie pozostawać obojętnym na tego typu wydarzenia i to samo chcę przekazać moim córkom. Jesteśmy osobami publicznymi i jeżeli się wypowiemy, zamieścimy oświadczenie w internecie, wielu ludzi to przeczyta. Mamy instrumenty, dzięki którym możemy co najmniej zwrócić czyjąś uwagę na dany problem. Osobiście uważam, że był to dobry pomysł. Zależało nam na rozpropagowaniu filmu. Szczególnie wśród ludzi młodych.

Pana córka, a zarazem czołowa polska tenisistka Agnieszka Radwańska, odcięła się jednak w jednym z wywiadów od tego oświadczenia, twierdząc, że nie należy mieszać sportu z polityką.

Agnieszka chciała uciąć dywagacje polityczne na ten temat. Nam przecież chodziło głównie o promocję filmu Mgła, a nie wdawanie się w bieżący spór polityczny. Sportu nie należy mieszać do polityki bezpośrednio, ale nie było jakoś oburzonych głosów, gdy w komitecie honorowym Bronisława Komorowskiego pojawiło się kilkanaście osób związanych ze sportem.

I one mogły mieszać zaangażowanie w sport z deklaracjami politycznymi? 

W tym rzecz. Przypominam sobie akcję pod Krzyżem Pamięci. Jeden z aktorów wypowiedział się publicznie i zrobiła się wrzawa. Salon był oburzony. Czy aktorom nie wolno się wypowiadać? Czy nie wolno się wypowiadać księżom? Sportowcom też nie wolno? Uważam, że każdy ma do tego prawo. Niech wypowiedzą się ci, którzy mówią innym głosem. Proszę bardzo. Ja nie zarabiam dzięki Salonowi. Jestem poza układami i mogę mówić, co mi leży na duszy.

Nie boi się Pan krytyki ze strony części polskiego establishmentu?

Żal mi tych ludzi. Większość z nich jest niesamodzielna, bo żyje na garnuszku takich czy innych układów. Czasem widzę, jak uruchamia się tzw. autorytety moralne mówiące chórem. To jest straszne. No ale co mogą tacy ludzie zrobić? Muszą przecież coś do garnka włożyć. Pokazały to dobitnie czasy stalinowskie. Najłatwiej złamać inteligencję. Czy to są metody brutalne polegające na łamaniu kości, czy związane z ułatwieniem bądź utrudnieniem komuś kariery, to już inna sprawa. Nie chcę tych ludzi potępiać. Jest mi ich po ludzku żal.

Wróćmy do Mgły. W jaki sposób się Pan dowiedział? 

Z portalu Niezależna.pl. Często wchodzę na ten portal.

I jakie były Pana refleksje po obejrzeniu filmu?

Fakty przedstawione w Mgle nie zaskoczyły mnie, bo od początku śledzę, co się dzieje w sprawie tragedii smoleńskiej. Za największą wartość tego filmu uważam to, że jego głównymi bohaterami byli bezpośredni świadkowie tych okropnych zdarzeń. Najmocniej uderzył mnie widok tych smutnych twarzy. W ich opowieści, emocjach nie było za grosz aktorstwa. To naprawdę była naturalna rozpacz i wspomnienia tych strasznych wydarzeń.

Każdy z nas ciężko przeżył tę tragedię. A w jaki sposób Pan dowiedział się o katastrofie samolotu?

Mieliśmy właśnie trening w wojskowych halach sportowych przy ul. Rakowickiej. Było po dziewiątej rano. Nagle do hali wszedł gen. Mieczysław Bieniek i powiedział, że spadł samolot. Nasza koleżanka zaczęła płakać. Ja rzuciłem rakietą o ziemię. Byłem jak w amoku. Niewiele pamiętam, co się wówczas działo. Piorunujące wrażenie zrobiły na mnie później wdowy tych bohaterskich ludzi, którzy zginęli w katastrofie. Te piękne, mądre i smutne kobiety o zapłakanych oczach.

Znał Pan osobiście którąś z ofiar katastrofy?

Byłem kiedyś żołnierzem. Służyłem w czerwonych beretach i z tamtych czasów znałem dowódcę Wojsk Specjalnych gen. Włodzimierza Potasińskiego. Tuż przed tragedią prowadziliśmy też ważne rozmowy z ministrem Tomaszem Mertą. Latem na trzydziestolecie „Solidarności” dziewczyny miały grać ze specjalną rocznicową naszywką. Sprawa była prawie dogadana i wówczas wydarzyła się ta straszna tragedia. Później nie było woli, żeby ten projekt zrealizować. „Solidarność” w wyborach stanęła po stronie Jarosława Kaczyńskiego i komuś nie zależało na tym, aby promować symbol będący „po niewłaściwej stronie”.

Nie każdy sportowiec angażuje się w akcje promujące rocznice ważnych wydarzeń historycznych. Pańska rodzina przywiązuje dużą wagę do wartości patriotycznych?  

Oczywiście, że tak. Przez siedem lat byłem na emigracji zarobkowej w Niemczech. Być sportowcem w Ameryce, Niemczech czy Francji jest o wiele łatwiejsze niż w Polsce. Na Zachodzie miałem jak u Pana Boga za piecem. Gdy jednak Agnieszka i Ula miały pójść do szkoły, wróciliśmy do Polski. Wiedziałem, że powinienem wychować córki na Polki, na polskie sportsmenki, a nie niemieckie czy amerykańskie. Już sama decyzja o powrocie świadczy o naszym stosunku do ojczyzny. Proszę mi wierzyć, na emigracji było o wiele łatwiej. Patriotyzm to jest słowo niemodne, ale bycie patriotą nie przeszkadza w biznesie czy sporcie wyczynowym. Wychowanie patriotyczne wręcz pomaga w osiąganiu wyników sportowych, bo dostarcza większych motywacji.

Często bywa Pan w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji czy Australii. Czy tamte narody są mniej zakompleksione i częściej przyznają się do swoich uczuć patriotycznych? 

Amerykanie są wychowywani w duchu bardzo patriotycznym. U nich zawsze powiewają flagi. Hymn grany jest nawet przed niskiej rangi zawodami. Podobnie jest w Niemczech. Tam także kładzie się duży nacisk na ten aspekt. W Polsce rzeczywiście widać czasem pewien problem z okazywaniem uczuć patriotycznych. Rodzina Radwańskich nie wstydzi się godła czy biało-czerwonej flagi. My się z tym wręcz afiszujemy. Ja w czasie świąt niemieckich ubierałem córki w stroje krakowskie. Dziwnie się na mnie patrzono, ale uważałem, że jeśli płacę podatki i uczciwie zarabiam, to mam prawo jako przedstawiciel mniejszości polskiej w Niemczech do okazywania własnych uczuć narodowych.

Skąd tyle ducha patriotycznego w rodzinie Radwańskich?

Kraków należał do zaboru, w którym okazywanie własnej tożsamości narodowej było łatwiejsze. Dlatego tu można znaleźć dziś więcej rodzin takich jak nasza. Moi dziadkowie w czasie wojny oglądali straszne sceny. Okna ich domu wychodziły na niemieckie więzienie. Później przyszły okropne czasy stalinowskie. Z trzech restauracji, które prowadzili w czasach stalinowskich, pozostała im jedna. I z niej w 1955 r. ich wyrzucono. Opowiadali mi o tym wszystkim. Zawsze u nas w domu komuna to był wróg numer jeden. Ja w czasie stanu wojennego rwałem się do walki. Chciałem radykalnej rozprawy z komunistami. Babcia wówczas mi mówiła: – Słuchaj, już tacy byli, po lasach ich ganiano i mordowano. Lepiej zrobić to inaczej. – I ta piękna, mądra kobieta dobrze radziła. Moją złość rozładowałem w sporcie. Dziś ważne, żeby być państwowcem, myśleć i działać propaństwowo. To pragnę zaszczepić też swoim córkom.

  

Źródło: Gazeta Polska

 

 

                   Radwańscy, tenis i polityka

 

Rodzina opublikowała w sieci oświadczenie krytykujące raport MAK i reakcję na niego polskiego rządu.

www.rp.pl/artykul/598745.html


 

Podstrona "poza kortem"

www.radwanskasisters.com/index.php

 

 I jak to się ma do tekstu opublikowanego w "Fakcie"?

 

"Radwańska wściekła na ojca. Za Smoleńsk".

"Stroną internetową sióstr Radwańskich zajmuje się ich ojciec Robert Radwański. Oprócz informacji o karierze tenisistek znajdziemy tam też wiadomości ze świata polityki. Także mówiące o katastrofie smoleńskiej...

Ostatnio ojciec Agnieszki i Uli Radwańskich umieścił wpis o raporcie MAK. Bronił w nim pamięci o generale Andrzeju Błasiku. Robert Radwański nie omieszkał wspomnieć też o filmie "Mgła". [...]

Takie postępowanie bardzo nie podoba się Agnieszce Radwańskiej.

- Tata zamieszcza na stronie różne rzeczy, także polityczne. Mam mu za złe, że tak robi, bo to jednak jest strona sportowa. Nie powinien tego mieszać. Ja staram się nie mieszać sportu z polityką, nie trzymam żadnej strony, nie interesuje mnie to. Miałam już w przeszłości propozycje popierania różnych partii, ale zawsze je odrzucałam. Skupiam się na tenisie, sporcie, stoję zupełnie z boku. I chcę żeby tak zostało skomentowała całą sprawę w sport.pl "Isia"."

 

PS No to jaka jest prawda, bo po zdjęciach tego nie widać szmatława "gazeto"? Panu Radwańskiemu dziękuję za wpajanie córkom lekcji patriotyzmu. Chapeau bas Panie Robercie!

 

Foto: www.radwanskasisters.com/index.php

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  To naprawdę cieszy!

  pozdrawiam
 • No proszę.
  A tato Małysza pewnie polityką się nie interesuje i chłopak błądzi we mgle.
 • @z lornetką...
  Ja też jestem szczęśliwy. Brawo Radwańscy!

  Pozdrawiam :)
 • @grazss
  Może ktoś powinien podać Adamowi pomocną dłoń i wyprowadzić Go z tej mgły? A przy okazji również tatę ;)

  Pozdrawiam :)
 • Brawo!
  Bojowe dziewczyny, z patriotycznego domu - to i nie dziwota, że się zachowują, jak na Polki przystało. Brawo!
 • BACA
  Są takie prawie niezauważalne zdarzenia, które gdy im się przyjrzeć okazują się być milowymi kamieniami w tworzeniu się nowych często groźnych precedensów. W kraju gdzie komunistyczni zbrodniarze i ich pachołki są autorytetami i medialnymi gwiazdami, gdzie temida nie jest w stanie dosięgnąć żadnego z wielkich czerwonych kryminalistów, pewien baca, został za siedem łoscypków bez certyfikatu, skazany na PÓL ROKU WIĘZIENIA.!!!!!!!!!!!!! Dziękuję sądowym oprawcom za ten wyrok. Może wreszcie coś lemingi zrozumieją. Cały kraj rozkradziony i zdewastowany, moralnie gospodarczo, finansowo. kulturowo, ba nawet sportowo, w każdej dziedzinie a powiesili bacę. Bo polskie państwo jest mściwe i opresyjne. Nie można było udzielić upomnienia, wlepić mandatu 200 zł. Nie, zabić powiesić, zgnoić. Pozostaje tylko zapytać gdzie jest Janosik na te dworskie gnidy…………? P.S. Pozdrawiam rodzinę Radwańskich. Czapka z głowy dziewczyny.
 • @Dziękuję
  Dzielnej Rodzinie Radwańskich ślicznie się kłaniam.
  I ja tam byłam w tym marszu.
 • @Hrabia Ups-Gafa
  dzielne dziewczyny!
 • BRAWO!
  Każdy rodzic marzy o Takich Córkach, każde dzieci marzą o Takich Rodzicach.

  A Polska marzy o Takich Obywatelach.
 • @raven59
  Mam nadzieję, że inni sportowcy pójdą w ślady tych cudownych Pań!

  Pozdrówko :)
 • @
  Małysz - patrz i ucz się.
 • Brawo siostry Radwańskie !
  Widać, że jest to przyzwoita Rodzina - Polska Rodzina pod przywództwem Ojca, dla którego Patriotyzm jest najważniejszy. Gratuluję madrych i zdolnych córek. Panie Robercie to zaszczyt dla Pana, że córki czują się Polskami, nie muszą angażować się w politykę, wystarczy, że poprą Polską Rację Stanu.
  Pozdrawiam.
 • @
  Jaka jestem dumna z Rodziny Radwańskich. Tu na ten Marsz Smoleński w Krakowie trzeba było bardzo wcześnie wstać. Zaczynał się o godz. 7.30.
  Podziwiam dziewczyny i dziękuję.
 • @zofia
  Pani też tam była, więc Pani też należą się wyrazy szacunku :)
  Dziękuję!

  Pozdrawiam ;)
 • Hrabia Ups-Gafa
  22 stycznia na S24 popełniłem post chwalący siostry Radwańskie za krytykę raportu MAK
  http://sopoty.salon24.pl/271446,siostry-radwanskie-pokazaly-charakter-w-polityce
  Cała rodzina Radwańskich jest bardzo patriotyczna a poprawność polityczną ma gdzieś
 • @Hrabia Ups-Gafa
  Miły Panie, ja dopiero to przeżywam, bo byłam tam i nawet się nie domyśliłam, że 10 kwiecień to czas wolny od wielkich turniejów tenisowych i że pewno zawitają do Krakowa Państwo Radwańscy i że przyjdą na Marsz.
  Szukała bym ich, by uwiecznić na swoim aparacie i przesłać pozdrowienia od Nowego Ekranu. Mogłam, mogłam się domyślić i poszukać ich w tłumie.
  Poznałabym, wszak jestem wielkim ich kibicem.
  Ajajajaj.... nie mogę tego przeboleć.
 • @Andy 51
  Dziękuję, zapoznałem się z artykułem.
  Dobre pytanie: "A co z wami młodzi wykształceni z wielkich miast?".
  Oni jeszcze nie wybudzili się z letargu. Może postawa Sióstr Radwańskich będzie dla nich przykładem.

  Pozdrawiam :)
 • @zofia
  Nic straconego. Jestem przekonany, że będzie jeszcze nie jedna okazja spotkania się z Rodziną Radwańskich. Teraz już Pani wie, że trzeba się będzie lepiej rozglądać ;)
 • Zaproście rodzinkę Radwańskich do NE, tu im będzie dobrze :)
  Uważam że to świetny pomysł, Radwańskie i ich Tato w Nowym Ekranie na swoim blogu choćby sportowym, ale lepiej uniwersalnym :)
 • Szacun
  Brawo dla nich. Nie ma co wierzyć gazetom pokroju Faktu, one robią ludziom sieczkę z mózgu. Brawo za patriotyczną postawę!
 • @Marek Kajdas
  Świetny pomysł, Panie Marku! Popieram ;)
 • Witam Hrabio,
  Boże, cóż za czasów dożyliśmy, że zachwycamy się zachowaniami, które powinny byc normalnymi w naszym nieszczęśliwym kraju. Ale mając wzgląd na obecne, postępowe czasy, wielki szacunek dla ojca i córek. To naprawdę wymaga odwagi, żeby będąc na świeczniku, iśc pod prąd narażając się na epitety w stylu "mohery, ciemnogród" itd.
  To jest właśnie patriotyzm!
 • @Hrabia Ups-Gafa
  Dosyć często zwracam uwagę w komentarzach na to, iż należy zapraszać takie osoby do NE, także organizacje jak Solidarni2010, jak Panią Ewę Stankiewicz. Niesamowita kobieta, chciałbym takiej żony :)

  http://lukas.nowyekran.pl/post/10295,ewa-stankiewicz-wywiad-dla-mediow-na-krakowskim-przedmiesciu

  Ten wywiad powinien być też w zasobach TV NE.

  http://www.youtube.com/nowyekrantv
 • @Marek Kajdas
  Panie Marku, musimy bardziej naciskać na kierownictwo NE. Dobre pomysły powinny być realizowane.
  Przepraszam, ale nie mogę znaleźć słów. Na Krakowskim Przedmieściu coś złego się dzieję, a kamera Radia Wnet przestała działać :(
 • @cezary65
  "Boże, cóż za czasów dożyliśmy, że zachwycamy się zachowaniami, które powinny być normalnymi w naszym nieszczęśliwym kraju" - bardzo trafnie Pan to określił. Tym większy szacunek należy się wszystkim tym, którzy nie płyną z prądem w imię "POprawnych" stosunków z władzą, tylko manifestują swoją patriotyczną postawę! Oby więcej takich ludzi, bo oni - poprzez swoją obecność w mediach - mogą wywierać wpływ na otumanionych przez TVN i GW lemingów!

  Pozdrawiam
 • Siostry
  Pani Agnieszko, Pani Urszulo, Panie Robercie,
  Byłem i jestem Waszym fanem. Mówię to z dumą.
 • @cezary65
  Tym bardziej zasługują na ogromny szacunek, że nie boją się wystawić na drwiny "salonu". Wspaniała Rodzina!
 • Hrabio, w temacie wymienionej gazety wkleję mój komentarz z innego miejsca.
  W niedzielę na Krakowskim Przedmieściu widziałem kolesia ubranego w kubrak gazety wyborczej. Rozdawał coś przechodniom. Gwizdki?
  Byłem blisko barier. Niektóre z policjantek odwzajemniały uśmiechy. Nie powinniśmy nazywać policjantów zomowcami. Wielu z nich dostało rozkaz. To jest służba hierarchiczna. No i policjanci nazywani przez nas w ten sposób zamykają się na swoich pozycjach.
  Obok mnie stała kobieta która śpiewając hymn płakała.
  Były momenty gdy wiatr powiewał mocniej i wszystkie flagi łopotały w jednym kierunku. Uparcie wracało do mnie skojarzenie z husarią.
  Władze ściągnęły na manifestacje siły mundurowe w takiej ilości jakby spodziewały się wojny ulicznej. My zachowywaliśmy się bardzo dobrze.
  W poniedziałek media zrobiły cyrk. Gazeta Fuckt nazwała mnie "pełnym nienawiści". Byłem kilka kroków od sceny, nie widziałem nikogo takiego. NIKOGO!
  Wojna medialna trwa w najlepsze. Poniedziałkowy Fuckt na pierwszej stronie nadał dwa zdjęcia: pierwsze z zajścia sprowokowanego przez mundurowych, na którym posłowie PIS prawie się wywracają(jaka szkoda dla Michniola i kompanii że towarzystwo nie obaliło się, i fotoreporterzy wiedzieli gdzie się ustawić by tę fotę zrobić),
  na drugim pierwsza dama klęczy godnie i w zadumie...
  Jaki wspaniały dobór.
 • Cieszy mnie to niezmiernie, ze osoby znane i popularne są po polskiej racji
  stanu. One jako osoby popularne i znane w Polsce i na świecie dają przykład swoim fanom, a także innym sportowcom i popularnym osobom.
 • @krest
  Dziękuje za ten komentarz!

  Pozdrawiam :)
 • ;-)
  BRAWO!!!
 • Szacun!
  Dla Rodziny Radwańskich!!!
 • @Hrabia Ups-Gafa
  Należy zauważyć że w Warszawie 10 kwietnia było bardzo dużo młodzieży.
  I stąd należy wysnuć wniosek że Doncio traci poparcie w śród młodzieży.
 • www.radwanskasisters.com
  zajrzałem na stronę sióstr Radwańskich :-)
  jest tam również podstrona "poza kortem"
  http://www.radwanskasisters.com/index.php?id=110&L=0
  http://www.radwanskasisters.com/index.php?id=124&L=0
  ...
 • SUPER !!!
  CHWAŁCIA SIOSTROM RADWAŃSKIM !!!
 • @dziadekj
  Cieszy mnie to niezmiernie. Świadczy to o tym, że mamy bardzo mądrą młodzież, która nie dala sobie wmówić, że patriotyzm to obciach.

  Pozdrawiam :)
 • GRATULACJE
  Rodzice umiejący wychować Polki i Polaków zasługują na wielki szacunek. Przesyłam pozdrowienia rodzinie Radwańskich. dadaś
 • Panie Hrabio,
  dziękuję za tę notkę
  i
  kłaniam się
 • Szacun
  i dzięki
 • @ZX10R
  Dziękuję za wspaniałe wystąpienie Premiera Jarosława Kaczyńskiego . Jak zawsze Premier i w formie i z klasą występuje.

  Trzymamy kciuki za siostry, by potrafiły zgodnie zagrać ze sobą mecz. Rozumiem również ból losowania na US Open, tym bardziej wspieram je gorąco. Trzymajcie się dziewczyny. Trudno walczyć przeciw sobie w rodzinie.
  To wymaga specjalnej klasy, najwyższej z najwyższych.

  pozdrawiam
 • Dance :)
  http://youtu.be/AEkkA6e60jc
 • Aga i Ula.
  http://youtu.be/_dDrh25XqHE
 • Lady Aga :)
  http://youtu.be/qAzIG79SIcM
 • ;)
  http://youtu.be/WKM_fUFPBlw
 • Dubai
  http://youtu.be/1SBNcHv5Dik
 • Ups :)
  http://youtu.be/DptKbqqO1EY
  http://youtu.be/Ju_idmR7CiM
 • ;)
  http://youtu.be/hg6NhNGK-6k
 • :)
  http://youtu.be/7GTHUL836xs
 • Walczak
  http://youtu.be/vjZxsjT1b1w
 • Slideshow
  http://youtu.be/LWdrOFAEzfY
  http://youtu.be/o4dn_vUNTuw
 • ;)
  http://youtu.be/xAdcs9--A4M
 • Slideshow 2
  http://youtu.be/yX1uIaexW4k
 • Aga :)
  http://youtu.be/ItyrhQWuNeU
 • ;)
  http://youtu.be/JpF7dbxWAOI
 • :)
  http://youtu.be/DXwMek4uF1Q
 • ...
  http://youtu.be/ppzj6C9Rcuc
 • Agnieszka i Ula Radwańskie - Szlachetna Paczka 2011
  http://youtu.be/stR-keBft5g
 • :)
  http://youtu.be/huik_6EQr_c
 • Trzymam kciuki za najlepszą rakietę świata!
  Teraz wiem za kim trzymać kciuki z pośród naszych sportowców! Tylko siostry Radwańskie !!! Trzymam kciuki aż do zdobycia najwyższych laurów!!! Tak Nam dopomóż Bóg! Gratuluję tacie za wychowanie córek w głębokim poważaniu do patriotyzmu, Polskości oraz wiary katolickiej. A taką reprezentował ś.p. prezydent Lech Kaczyński a dzisiaj Jego brat Jarosław i PiS w przeciwieństwie do komoruskiego tuska i całej bandy POpleczników z PO!!!

  ps. małysz smuda kucharski fibak - ścierwojady POwskie wam tylko mogę pokazać FAQ!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej