Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 1747 komentarzy

W dworku u "hrabiego"

Hrabia Ups-Gafa - Największym złem, na które cierpi świat, to nie siła złych, lecz słabość dobrych - Charles Louis Montesquieu

POważna ekipa zabrała się za nasze portfele.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konferencja prasowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego dot. stanu polskiej gospodarki. J. Kaczyński ujawnił także, że A. Lepper dążył do kontaktu z prezesem PiS.

 

 

W drugim filmie briefing prasowy posła Marka Suskiego i senatora Wojciecha Skurkiewicza na temat niedotrzymanych obietnic danych przez ministra Cezarego Grabarczyka.

 

 

Autor filmu: NiezaleznaTV

 

Autor filmu: djpko2

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • No comments
  "J. Kaczyński ujawnił także, że A. Lepper dążył do kontaktu z prezesem PiS."
 • @Kura Ra
  "Gdzie jest redakcja GaPola? Gdzie siedziba PiSu? W Nowym Świecie? A Lepper w innym powiecie? Żeby spotkać się w ważnej sprawie musiał posłańca o "nazwisku nie do ujawnienia" do Sakiewkiewicza słać? Żeby ten go z kolei umówił na spotkanie z Wielką Kaką? Podwoził go działacz, nagrywał redaktor, ludzie, gdzie Wy żyjecie? Co to za podły świat?"

  Właśnie, gdzie my żyjemy.
 • Hieny cmentarne z Gównianej i TVN (Tusk Vision Network)
  Oni już nawet nie udają dziennikarzy. Oni bezczelnie bronią "swojej" opcji POlitycznej. Trzeba przypomnieć, że tak naprawdę Prawo i Sprawiedliwość rządziło jedynie przez 1,5 roku. Osiągnięcia tego rządu są tak ogromne, że budzą moje zdumienie do dziś. Z WSI walczył jeszcze Gierek i sromotnie tę walkę przegrał. Na tej wojnie Gierka zginęło wielu ludzi ( między innymi kilkadziesiąt osób przy wysadzeniu okrąglaka w Warszawie, oraz licznych podpaleniach zakładów przemysłowych ). Nikt później już takiej walki z rosyjską mafią w polskim rządzie ( i za pieniądze polskiego podatnika ) nie miał odwagi podjąć. To bracia Kaczyńscy ( tak jak Piłsudski ) rozwalili Rosyjską agenturę i powołali pierwszą polską służbę policyjną, niezależną od rosyjskich mocodawców. To dlatego tak zaciekle się ich zwalcza,, POmawia, opluwa, również za pomocą rosyjskiej agentury na Zachodzie. to dlatego mieli obaj zginąć. Kolejna teoria spiskowa ? A znacie inne teorie niż spiski jednych nacji przeciwko drugim ? To poczytajcie historię…….

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej